Płatność i dostawa

PŁATNOŚCI

  1. Za zakupiony Towar można zapłacić wybierając dowolny sposób dostępny i aktywny w danym momencie dla określonych transakcji w Sklepie: płatność elektroniczna on - line, przelew bankowy lub płatność za pobraniem.
  2. Płatność elektroniczna (on-line)- zapłata na stronach Sklepu za pośrednictwem firmy PayU S.A. właściciela serwisu www.payu.ploraz firmy PayPal, właściciela serwisu www.paypal.com, realizujących płatności internetowe. W ramach tego typu płatności można płacić kartą kredytową lub płatniczą albo dokonać płatności przelewem elektronicznym. Przyjęcie zamówienia do realizacji i wysyłka Towaru przez Sklep może się odbyć wyłącznie po potwierdzeniu autoryzacji transakcji przez operatora rozliczającego ten typ płatności.
  3. Przelew tradycyjny następuje na rachunek Sklepu (nr rachunku 52 1240 6159 1111 0010 8848 2933).
  4. Towar jest wysyłany po wpłynięciu środków na konto z zastrzeżeniem terminów wskazanych w par. V pkt 4
  5. Płatność za pobraniem oznacza, że Klient płaci za towar kurierowi w momencie otrzymania przesyłki.

 

DOSTARCZENIE TOWARU

  1. Miejscem wykonania umowy jest miejsce dostawy wskazane przez Klienta.
  2. Zamówione Towary są dostarczane za pośrednictwem kuriera. Opłata za przesyłkę kurierską wynosi 15 PLN brutto w przypadku płatności elektronicznej online lub płatności przelewem bankowym oraz 15 PLN brutto w przypadku przesyłki pobraniowej.
  3. W każdym przypadku przed dostarczeniem przesyłki kurier kontaktuje się z klientem telefonicznie pod numer podany w trakcie składania zamówienia i uzgadnia dogodną godzinę dostawy
  4. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności za zamówiony Towar. W przypadku płatności za pobraniem, czas realizacji zamówienia wynosi również do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
  5. W celu rozwijania wzajemnej współpracy i dla uniknięcia nieporozumień, zaleca się, by Klient dokonał sprawdzenia stanu Towaru niezwłocznie po dostarczeniu przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń mogących powstać w transporcie, wskazanym jest by Klient sporządził wraz z kurierem/listonoszem odpowiedni protokół oraz niezwłocznie zawiadomił o tym fakcie Sklep.

 

OGRANICZENIE OBSZARU DOSTAWY

Dostawa towrów jest ograniczona do obszaru Unii Europejskiej.

 

KOSZTY DODATKOWE

Wszystkie koszty zwiazane z zamówieniem są wyszczególnione w procesie składania zamówienia.