Jak dostarczamy towar?

  1. Miejscem wykonania umowy jest miejsce dostawy wskazane przez Klienta.
  2. Zamówione Towary są dostarczane za pośrednictwem kuriera. Opłata za przesyłkę kurierską wynosi 15 PLN brutto w przypadku płatności elektronicznej online lub płatności przelewem bankowym oraz 15 PLN brutto w przypadku przesyłki pobraniowej.
  3. W każdym przypadku przed dostarczeniem przesyłki kurier kontaktuje się z klientem telefonicznie pod numer podany w trakcie składania zamówienia i uzgadnia dogodną godzinę dostawy
  4. Czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia płatności za zamówiony Towar. W przypadku płatności za pobraniem, czas realizacji zamówienia wynosi również do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji był jak najkrótszy.
  5. W celu rozwijania wzajemnej współpracy i dla uniknięcia nieporozumień, zaleca się, by Klient dokonał sprawdzenia stanu Towaru niezwłocznie po dostarczeniu przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń mogących powstać w transporcie, wskazanym jest by Klient sporządził wraz z kurierem/listonoszem odpowiedni protokół oraz niezwłocznie zawiadomił o tym fakcie Sklep.