WYSZUKAJ

Kariera

Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą. Cieszymy się, że wielu ludzi pracuje z nami już długie lata. Zaangażowanie, fascynacja modą oraz wiara w wartości firmy tworzą naszą kulturę organizacyjną. Naszym celem jest budowanie takiej struktury organizacyjnej, w której wszyscy zatrudnieni będą czuli się spełnionymi i ważnymi członkami zespołu.

Współpracujemy z eRecruiterem.

Kogo szukamy

Jeśli posiadasz pasję, determinację oraz odpowiednie doświadczenie i umiejętności do profilu naszych stanowisk, dołącz do nas.

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś przesłać do nas swoje CV, możesz to uczynić poprzez przycisk aplikuj online

Praca z nami daje szanse wkroczenia w świat mody, uczenia się od najlepszych i współtworzenia sukcesu marki. Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Obecnie poszukujemy:

Modelka Prezentacji Ubiorów 

Ekskluzywne kolekcje Caterina adresowane są do kobiet, które wybierają kreacje najwyższej jakości. Co roku zespół projektantów oraz stylistów marki przedstawia dwie autorskie kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy do naszej siedziby w Warszawie osoby na stanowisko:

Modelka Prezentacji Ubiorów

Miejsce pracy: Warszawa – Grochów
Numer referencyjny: MPU/06/2013

Oferowana przez nas praca polega na mierzeniu przygotowywanych modeli odzieży. Na tej podstawie dokonywane są dalsze poprawki konstrukcyjne. Dlatego też poszukujemy osoby o konkretnych wymiarach:

 

WZROST                                              166 cm

OBWÓD BIUSTU                                96 cm

OBWÓD TALII                                     78 cm

OBWÓD BIODER                               100 cm

Jeżeli jesteś kobietą, która poszukuje stabilnej pracy na cały etat w oparcie o umowę o pracę, zawsze lubiłaś ubrania i wszystko co wiąże się z nimi, spełniasz podstawowe powyżej podane parametry (wymiary sylwetki), nie oczekujesz pracy na wybiegu ale chciałabyś mieć swój wkład w tworzeniu unikatowych kolekcji odzieży damskiej

czekamy na właśnie na Twoją aplikację!

Możesz ją do nas przesłać, wypełniając krótki formularz, znajdujący się pod przyciskiem

APLIKUJ.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami!